Obraz

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Drodzy Uczniowie,
serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą studiów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jeśli marzycie o studiach, które nie tylko dostarczą Wam fachowej wiedzy, zapewnią dobrą pracę, ale będą także przygodą życia, to Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu spełni wszystkie te oczekiwania. Nasi wykładowcy to doświadczeni nauczyciele, którzy skutecznie i z pasją uczą ekonomii, finansów, informatyki, rachunkowości, towaroznawstwa, czy zarządzania. Dzięki ścisłej współpracy z biznesem przekazywana wiedza ma charakter nie tylko akademicki, ale przede wszystkim wymiar praktyczny. Dajemy naszym studentom możliwość studiowania w języku polskim lub angielskim i korzystania z nowoczesnych laboratoriów.
Jak jesteśmy oceniani? Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu to najlepsza uczelnia ekonomiczna w Wielkopolsce i, według rankingu Perspektywy, druga w Polsce. Tygodnik Rzeczpospolita opublikował zestawienie, z którego wynika, że prawie 5% prezesów zarządzającymi dużymi firmami to nasi absolwenci.
Drodzy Uczniowie, wybór uczelni to przede wszystkim inwestycja we własną przyszłość, a Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu to pewna inwestycja, która się opłaca.

Z życzeniami powodzenia na maturze
REKTOR
prof. dr hab. Maciej Żukowski


Obrazek

adres: Al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań
telefon: (61) 865 91 90; (61) 856 91 88


Obrazek

strona internetowa: www.ue.poznan.pl