Obraz

Pomaganie może być prostsze niż nam się wydaje!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej pn. „AktywnieDlaMikołaja” organizowanej przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile.

Celem akcji jest uzbieranie 1000 aktywności, które następnie zostaną wymienione na wsparcie finansowe dla chorego Mikołaja.

Akcja ma charakter wirtualny, odbywa się na terenie całej Polski i trwa od 19 kwietnia do 7 maja 2021 r. Aby wziąć w niej udział wystarczy wrzucić na Facebooka lub Instagrama zdjęcie ze swojej sportowej aktywności i oznaczyć ją #AktywnieDlaMikołaja. Rejestrujemy: biegi, marszobiegi, jazdę na rowerze i hulajnodze, ćwiczenia czy chociażby spacery. Jeżeli uda się w czasie trwania akcji zebrać 1000 Hasztagów #AktywnieDlaMikołaja, to konto Fundacji Złotowianka dla Mikołaja zostanie zasilone przez naszych partnerów.


Obraz

Mikołaj Krawczyk to autystyczny chłopiec urodzony 20 grudnia 2012 roku. Uczęszcza do przedszkola specjalnego. Bierze udział w terapii, dzięki której otwiera się na otoczenie, angażuje w zabawy i aktywności oraz sygnalizuje swoje potrzeby. Niestety terapia to proces bardzo kosztowy. Jest jednak sposób aby pomóc: dzięki zebranym środkom finansowym chłopiec będzie mógł nabywać kolejne umiejętności i sprawności i być po prostu szczęśliwy.

Jeśli jeździsz rowerem, biegasz, ćwiczysz lub choćby spacerujesz to przyłącz się do akcji i zbieraj aktywności dla Mikołaja. Jeśli do tej pory nie mogłeś zmobilizować się do ruchu to teraz masz ku temu dobry powód.

Dzięki tej akcji możliwe jest połączenie zdrowego stylu życia z czynieniem dobra. To bardzo proste!

Wystarczy #AktywnieDlaMikołaja i zdjęcie ze sportowej aktywności.

Do dzieła!


<3
Dziękujemy firmie MiniKon za okazaną Mikołajowi pomoc


REGULAMIN AKCJI