I po majówce! Pamiętajcie, że wkrótce nasze Targi Edukacyjne UWAGA EDUKACJA! Poznaliście już sporo prelegentów i tematykę webinariów, ale jak wiecie…to co najlepsze zostawiamy na koniec!
Przedstawiamy wyjątkowych prelegentów, których będziecie mogli obejrzeć w transmisjach na żywo! Będą to dr Aleksandra Piotrowska, dr Edyta Juskowiak, dr hab. Adam Szymaniak, dr hab. Tomasz Brańka i Piotr Kruk. Poznajcie ich bliżej:
 
Dr Aleksandra Piotrowska, psycholog,  pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, oprócz pracy naukowej i doradztwa dla rodziców i nauczycieli współpracuje jako społeczny doradca z Rzecznikiem Praw Dziecka i Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Zajmuje się także propagowaniem wiedzy psychologicznej, m.in. w prasie , radiu i telewizji. Pani dr Piotrowska w swoim wystąpieniu wyjaśni "Dlaczego wciąż warto się uczyć?”.
Dr hab. Edyta Juskowiak dydaktyk matematyki, prodziekan ds. kształcenia i studentów na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu, certyfikowany tutor, posiada wieloletnie doświadczenie w kształceniu nauczycieli, członek komitetów organizacyjnych i naukowych konferencji CME oraz Szkoła Dydaktyki Matematyki. Od dziewięciu lat z sukcesem organizuje na Wydziale Matematyki i Informatyki cieszący się wielką renomą cykl wykładów otwartych dla młodzieży Z jej inicjatywy na Wydziale powstała przestrzeń LEGO® Education Innovation Studio. Wspólnie z Panią dr Edytą Juskowiak znajdziemy odpowiedź na pytanie "Po (jaki) indeks z Pitagorasem?"
Dr hab. Adam Szymaniak, prof. UAM, wykładowca na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, kierownik  Studiów Podyplomowych Coachingu i Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi   oraz Executive MBA SGH w Warszawie,  certyfikowany trener Insights Discovery i FRIS. Kierownik i koordynator 18 grantów współfinansowanych przez UE,  Project manager (certyfikacje: TenStep Project Manager, Prince2, Scrum Master). Tematem jego prelekcji będą "Kompetencje przyszłości”.
Dr hab. Tomasz Brańka, prof. UAM, politolog, profesor w Zakładzie Pozaeuropejskich Studiów Politycznych Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Naukowo zajmuje się kategorią autonomii terytorialnej we współczesnym świecie, kategorią niesuwerennych uczestników stosunków międzynarodowych, regionalizmem oraz zrównoważonym rozwojem. Współpracownik i wykładowca programu Uniwersytetu Bałtyckiego (The Baltic University Programme). Jest Koordynatorem Instytucjonalnym Programu Erasmus+ na UAM. W czasie Targów Edukacyjnych wygłosi prelekcję pt. "Pozwólcie nam się mylić".
Piotr Kruk - poliglota, mówca, od kilkunastu lat praktyk międzynarodowego biznesu, zarządza kilkunastoma rynkami w krajach Europy Środ.-Wsch. i Azji. Mówi w 7 językach obcych, w 4 z nich prowadzi szkolenia, a kolejnych uczy się w tak zwanym międzyczasie. Jest autorem książki “Język obcy w 6 miesięcy”.  Tematem jego prelekcji będzie „Siła języków obcych w życiu przyszłych pokoleń”.
➡ Wchodźcie na naszą stronę www i zapisujcie się na spotkania, które najbardziej Was interesują  www.uwagaedukacja.pl
➡ Dołączajcie również do naszego wydarzenia - https://fb.me/e/1jTZZxOD5